top of page
DSC03469_edited.png

Individuální terapie

Jako frekventantka druhé (supervizní) části výcviku vycházím z akreditované psychoterapeutické metody biosyntézy. Klienty doprovázím na cestě osobním rozvojem, náročnými životními situacemi spojenými s osobní krizí, psychickými obtížemi spojenými s problémy a otázkami partnerských a rodinných vztahů a přesahovými tématy. 

Pracuji pod dlouhodobou supervizí, což pomáhá k budování bezpečí klienta a odbornému rozvoji terapeuta. Věřím, že každý z nás má své zdroje, které nám pomáhají k uzdravování a nacházení správného směru v životě.

Pohybově relaxační skupina

V pohybově relaxačních skupinách se zaměřuji na tělo jako zdroj a sídlo emocí a léčení. Dbám na neustálé budování bezpečí skupiny, laskavé vedení, jemné a pevné provázení tak, aby každý mohl pracovat právě tak, jak to potřebuje.

evie-s-Sw7f58YJbc0-unsplash.jpg
DSC03080.jpg

Taneční kurzy a workshopy

Navazuji na více než 12letou zkušenost vedení kurzů zaměřených na vědomé tělo, africký tanec a kontaktní improvizaci. Pomáhám zkoumat vlastní tělo, emoce a  mysl v pohybu i v kontaktu s ostatními. Vycházím z faktu, že naše tělo má svou moudrost pohybu a umí se zdravě hýbat. Tuto moudrost lze znovuobjevit, pokud se věnujeme zkoumání a rozšiřování svého pohybového repertoáru. Věnuji se práci s těžištěm, energií, dynamikou pohybu, pohybu v prostoru, kreativitou a muzikalitě pohybu, což napomáhá zvýšit citlivost a naslouchání vnitřním i vnějším impulsům. Vedu kurzy pro dospívající a dospělé.

bottom of page