Tančím, tedy jsem

Kurz pro všechny, kteří se rádi hýbou a tančí. Kurzy jsou otevřené i uzavřené.  Uzavřené proto, abychom ve skupině společně vytvořili bezpečné prostředí, ve kterém se můžeme cítit uvolněně a důvěrně.

Během setkání se budeme věnovat pohybovým kvalitám svého těla a jeho možnostem. Budeme pracovat na rozšiřování vědomí o svém těle, jeho fungování s přenosem do běžného života. Témata, se kterými se budeme potkávat jsou např.: uzemnění, plynutí, propojení, hranice, stabilita a rovnováha, vnitřní síla, bederní svaly, pánev, páteř, flexibilita atd. Lekce stavím i v souvislosti s ročním obdobím a energií v těle s tím související. Mým oblíbeným tématem je překonávání pohybových stereotypů a přenášení prožitků z tance a vědomého těla do běžného života.

Pracovat budeme sami, ve dvojicích i skupinách. Ráda kombinuji své zkušenosti z tance, kurzů i výcviků. Vedu k probouzení zvědavosti. Do lekcí vnáším pro mě důležitý element hry a humoru.

Během tance budeme mít reprodukovanou hudbu, v případě domluvy i živou :)

Taneční lekce můžete využít k příležitosti nacházení cesty k sobě nejen v pohybu, nahlížení na otázky, které se ve vašem životě objevují nebo si jen užít příjemný čas v pohybu a hudbě. 

Pondělní uzavřený kurz běží od 10. ledna 2022 v 19:30 - 21:00
Páteční otevřený kurz běží od 14. ledna 2022 9:00 - 10:30

Přihlásit se můžete zde.