Reference

Zuzka M.

muzikoterapeutka, XR aktivistka

"Na africké tance k Péťe Joklové chodím asi dva měsíce. Nyní jsem poprvé prožila i 3 hodinový workshop. Těžko se mi nachází slova na to, co prožívám, když tančím při zvuku bubnů. Velmi podstatné pro mně je, že při skupinovém africkém tanci vedeném Péťou, se dokáži plně soustředit na sebe a zároveň na dynamiku celé skupiny. Slovy vznešenějšími - jako bych byla plně v sobě a zároveň plně v jednotě s ostatními tanečnicemi i bubeníky. Africký tance, jak ho prezentuje Péťa na svých lekcích je pro mně návrat k dokonalosti těla, kterou jsem cítila jako malá holčička. Vychutnávám si každý pohyb, prociťuji krásu svého těla a konečně se po dlouhé době raduji z toho, co moje tělo dokáže a jak je ladné. Velmi se mi líbí přátelská a veselá atmosféra, která lekce naplňuje a která mi zároveň dává pocítit, že se mohu spolehnout a plně otevřít vedení Péti."

Ištabela Barela

umělkyně

"Chtěla bych říct, že Petra je skvělá lektorka a mám ráda její radostnou energii. Při vedení je neustále hravá a vnímavá k ostatním. Hodiny tance, které provázejí skuteční bubeníci, jsou neuvěřitelným autentickým zážitkem. Vedení má profesionální úroveň, které doprovází laskavé a otevřené srdce. Děkuji za inspiraci a proces, který následuji a který tu dostávám."

Marta M.

neuroložka

„Peťa mě přivedla k tanci, který oživuje každou buňku v těle, září barvami jak ohňostroj, exploduje energií, ale zároveň konejšivě houpe, harmonizuje napětí svalů i mysli, hojí rány a vyhání smutek. Je to tanec, který vám nutně znásobí radost ze života. Pod Petiným citlivým vedením je to naprosto luxusní zážitek a bonusem velká příležitost poznat zajímavé lidi. “